Zagęszczanie Włosów

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej naszego salonu zajmującego się Zagęszczanie Włosów Praga Południe. Zagęszczanie wykonywane jest w bardzo atrakcyjnych cenach – Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zagęszczanie włosów – co to za zabieg

W ostatnich latach tego typu zabiegi zdobywają coraz większe grono zwolenniczek. Zabieg ten pozwala w bardzo szybki sposób zagęścić włosy na zasadzie dodatkowych spinek z włosami – dzięki czemu w bardzo szybki oraz prosty sposób można dokonać pięknej metamorfozy. To tego typu zagęszczenia stosuje się zazwyczaj włosy syntetyczne, ale również włosy naturalne- włosy naturalne są przez nas rekomendowane. Co prawda są dużo droższe niż włosy syntetyczne ale efekt zagęszczenia włosów jest bardzo naturalny i nie można ich odróżnić.
Oprócz tego – i tu najbardziej zachęcamy Panie do skorzystania z trwałego zagęszczania włosów.
W naszym salonie bardzo popularny zabieg zagęszczenia włosów wykonywany jest za pomocą microringów, czyli doczepiamy pojedyncze kosmyki włosów do włosów klientki. Zbieg ten jest dość skomplikowany i wymaga sporo czasu na wykonanie zabiegu oraz dużego doświadczenia, aby był wykonany w sposób prawidłowy i zadowalający dla klient – stąd też serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do naszego salonu na zabieg – Profesjonalne Zagęszczanie Włosów Praga Południe – dzielnica w której zlokalizowany jest nasz salon fryzjerski.

Stosujemy w naszym salonie niechirurgiczne metody zagęszczania włosów – stąd nie są one w żaden sposób bolesne. Są to zabiegi nie nieszczące włosy, a efekt widoczny jest natychmiast po wykonaniu zabiegu zagęszczenia włosów. Serdecznie zachęcamy do odwiedzin naszego salonu i do skorzystania z zabiegów upiększających m.in taki jak zagęszczanie włosów – serdecznie zapraszamy.