Salon Fryzjerski

Salon Fryzjerski Praga Południe – dziel. Warszawy zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług fryzjerskich.

Nasz salon fryzjerski to wieloletnia tradycja fryzjerska. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby sprostań Państwa oczekiwaniom. Jesteśmy salonem fryzjerskim który nieustannie śledzi nowinki fryzjerskie na rynku polskim jak również światowym. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie odbywają się ważne prezentacje fryzjerskie w kraju.

Wizyta w salonie fryzjerskim to bardzo dobry wybór zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy chcą zadbać o swój codzienny look. Stylowa fryzura jest obecnie w modzie, a jak wiadomo trudno samemu doprowadzić ją do perfekcji. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest salon fryzjerski Praga Południe. Zdecydować można się na różne usługi, dzięki czemu można doprowadzić swoją fryzurę do idealnego stanu, tak aby pasowała ona do danego klienta i wydarzenia, które zbliża się wielkimi krokami. W salonie fryzjerskim można zdecydować się chociażby na przygotowanie fryzury ślubnej. Decydują się na to panie, które udają się na swój ślub, ale też panie pojawiające się na uroczystości ślubnej w roli gości. Panowie także powinni przed ślubem zdecydować się na wizytę w salonie fryzjerskim, aby w najważniejszym dla siebie dniu prezentować się perfekcyjnie, bez żadnych zarzutów.

Farbowanie włosów

Salon fryzjerski oferuje też możliwość farbowania włosów. Oznacza to, że można przefarbować swoje włosy na dowolnie wybrany kolor. Jeśli ktoś jest np. blondynem, w kilka godzin może stać się brunetem. Jest to usługa polecana osobom, które chcą od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie, a więc chcą poczuć się inaczej we własnej skórze i coś odświeżyć. Oczywiście wykorzystywane są wtedy najlepszej jakości farby, dzięki czemu usługa przeprowadzana jest profesjonalnie i kolor wychodzi idealnie. Zdecydować można się też na dekoloryzację włosów, jeśli kolor włosów nie odpowiada klientowi, a samodzielnie nie da się go pozbyć w domowym zaciszu. W salonie fryzjerskim pracują profesjonaliści, którzy doprowadzą włosy klientów do perfekcyjnego stanu, tak aby wyglądały one zjawiskowo, ale też dobrze się układały, np. wczesnym rankiem.

Pasemka na włosach

Wiele kobiet marzy też o posiadaniu pięknych pasemek. Oczywiście jest to dość trudna usługa do przeprowadzenia dla zwykłej osoby, która nie jest fryzjerką, dlatego zdecydowanie lepiej jest udać się do salonu fryzjerskiego, gdzie zostanie ona przeprowadzona optymalnie. Skorzystanie z takich usług to strzał w dziesiątkę, gdyż każdy klient ma stuprocentową pewność tego, że wyjdzie z salonu fryzjerskiego w pełni zadowolony, a jego włosy będą wyjątkowo piękne. Klient sam decyduje o tym, jaką fryzurę wybiera, w zależności od panujących obecnie trendów fryzjerskich, ale zawsze można liczyć też na pomoc profesjonalnego fryzjera. Salon fryzjerski poleca zainteresowanym wiele różnorodnych usług, np. przedłużanie włosów oraz ich doczepianie, jeśli panie odczują taką potrzebę.

Salon fryzjerski Praga Południe – przy ulicy Grochowskiej istnieje na rynku lokalnym od wielu lat. Tradycja oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji pozwala nam na to, aby być w rejonie jednym z najlepszych salonów fryzjerskich. Nasz salon fryzjerski znajduje się na ul. Grochowskiej 335 serdecznie zachęcamy Państwa do odwiedzin oraz wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Rezerwacja pod numerem:
Telefon: 22 870 08 97

Telefon: 502 978 543

lub w zakładce kontakt – Formularz kontaktowy.

Nasz salon fryzjerski mieszczący się przy ulicy Grochowskiej 335 może pochwalić się wieloletnią tradycją sięgającą 1987 roku. Zespół składa się ze stylistów o dużym doświadczeniu i pasji do zawodu.

Zgodnie z obecną modą dobieramy naszym Klientkom i Klientom odpowiednie fryzury dopasowane do ich twarzy oraz stylu życia.

Bierzemy udział w prestiżowych konkursach fryzjerskich, w których zajmujemy wysokie pozycje. Nasze fryzury były wyśmienitymi dodatkami na pokazach mody. Wszyscy nasi Klienci są traktowani indywidualnie i z wielką troską i starannością, priorytetem jest wydobycie piękna. W fachowy sposób dobieramy indywidualnie fryzury. Profesjonalna i miła obsługa udziela wszelkich informacji dotyczących pielęgnacji włosów.

Dla stałych Klientów oferujemy liczne promocje i rabaty.