PRZEDŁUŻANIE POLIMEROWE

Długie, falujące włosy to ideał piękna, symbolizujący wiele kobiet , gwiazd filmu i muzyki . Kto chce spełnić marzenie o zagęszczaniu włosów poszukując w internecie na pewno napotka wiele firm które wykonują takie usługi. Proponowna przez nas metoda zagęszczania włosów jest rewolucyjna: łączenie jest polimerowe ,a jego skład jest identyczny ze strukturą włosów. Zagęszczanie włosów naszą metodą to gwarancja pięknych, zdrowych, lśniących a przede wszystkim grubych i mocnych włosów.

Wystarczy tylko kilka kroków by twoje włosy zyskały nowy wygląd:

KROK 1

 Pierwszym krokiem jest konsultacja. Wraz ze swoim fryzjerem, który jest jednocześnie w tym momencie także Twoim stylistą, wybierasz wygląd, który chcesz osiągnąć

 

KROK 2

 

 W odległości około 1,5 cm od nasady Twoich włosów dołączane są pojedyncze pasemka za pomocą maszyny klasycznej lub ultrasonic.

 

 

KROK 3

 

 Rzędy pasemek są dopinane w taki sposób by osiągnąć założony efekt.

 

 

KROK 4

 

 Doczepienie jest stałe ale może być usunięte kiedy zechcesz.

 

 

KROK 5

 

 Nasze opatentowane łączenie jest komponentem cząsteczek o wysokiej jakości technologicznej. Jej struktura jest podobna do tej, jaką ma naturalny ludzki włos.Rezultat jest taki, że przedłużone włosy pasują idealnie do Twoich naturalnych.

Korzystamy z najlepszych światowych urządzeń. Ten nadal bezkonkurencyjny system tworzy rezultaty. Urządzenie to zapoczątkowało standard w dziedzinie przedłużania włosów. Kolba urządzenia jest z jednej strony podgrzewana. Temperatura służy do zmiękczania łączeń tak aby tworzyło wiązanie z Twoimi naturalnymi włosami. Aplikator pozwala na bardzo czysta i precyzyjną pracę. Technologia gwarantująca profesjonalizm i bezpieczeństwo poprzez zastosowanie optymalnego ciepła. Jako nowy model jest bardziej praktyczny i kompaktowy.

Warszawa ul. Grochowska 335

22 870 08 97

509 408 887