NIECHIRURGICZNE PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW

Metoda niechirurgicznego zagęszczenia włosów jest skierowana do osób, u których nie można wykonać typowego zagęszczenia włosów oferowanego przez wiele salonów z uwagi na duże przerzedzenie włosów na czubku głowy.

Przy większych problemach związanych z dużym przerzedzeniem lub całkowitym brakiem włosów w górnej częsci głowy, oferujemy uzupełnienie systemem Montury Siateczkowej.

Montura Siateczkowa pozwoli rozwiązać każdy problem rzadkich włosów, wykreuje wymarzoną fryzurę oraz perfekcyjny, naturalny wygląd.

Metoda HAIRDREAMS

Niechirurgicznego zagęszczania /uzupełniania/ włosów jest całkowicie bezbolesna i pozwala na pełny komfort użytkowania w każdej sytuacji życiowej / uprawianie sportów, pływanie, sauna/.

Twoje nowe włosy są identyczne z włosami na głowie.

Metoda MICROLINE

Nadaje się do naturalnego zagęszczenia w górnej części głowy w przypadku zaawansowanego wypadania włosów.

Microline Hairdreams to siatka ze specjalnych, niewidocznych nitek, w które są wplecione wysokogatunkowe, ręcznie sortowane włosy. Są one dopasowane pod względem struktury, koloru do własnych włosów. Wynikiem jest naturalna i gęsta fryzura. Microline jest mocowane na trwale i można nosić przez wiele miesięcy. Włosy zachowują się naturalnie przy pływaniu, jeździe kabrioletem czy w saunie.

Microline jest dopasowane indywidualnie do każdej klientki . Możemy rozwiązać również problem łysienia miejscowego.

Warszawa ul. Grochowska 335

22 870 08 97

509 408 887